Pāriet uz saturu

CITRUS kolekcija

CITRUS kolekcija

Pamazām melns gandrīz nomainīja zilo kā galveno krāsu bērnu apģērbu kolekcijās zēniem. Kamēr pusaudžu un viņu vecāku vidū iecienītākās joprojām ir sportiskās kolekcijas, zēnu garderobē turpinās dominēt melnā krāsa. Tas ir izsmalcināts, nervozs, drosmīgs un pašpietiekams. Tāpēc melnā krāsa ir ideāli piemērota zēniem, kuri agri kļūst neatkarīgi:
viņi dodas uz skolu un paši tiek galā ar stundām, bieži vien paliek mājās vieni, viņiem nav nepieciešama pilnīga kontrole un viņi var pieņemt atbildīgus lēmumus. Pilnīgi melnais izskats varētu nebūt piemērots karstajai vasarai, taču kopā ar svaigi balto un sulīgo apelsīnu tas veido pievilcīgu krāsu un grafisku kombināciju – koša, pozitīva un moderna pamatu.

Melnbalta burtu apdruka, krāsu bloķēšana, trekni oranži akcenti, nejaušas krāsas šļakatas, kā arī ģeometriskas apdrukas, bizes, auklas ir tikai dažas no šīs dinamiskās kolekcijas iezīmēm enerģiskiem, aktīviem pusaudžiem, kuri seko līdzi strauji mainīgajām tendencēm. Vienā elpas vilcienā radītās kolekcijas ar savu līdzsvaru un pārdomātību piesaista it visā, sākot no sortimenta matricas līdz krāsainiem un ornamentāliem akcentiem un funkcionālām detaļām. Esam pārliecināti, ka to sajutīs arī pats pusaudzis, vienlaikus eksperimentējot ar izskatu un cenšoties atrast risinājumu, kas viņam šķiet vislabākais.